گزارش بازی های هفته ی دوم لیگ برتر تنیس تیم کلاژ گستر سعدآباد

لیگ تنیس - لوگو

مرحله دوم گروهی لیگ تنیس ایران آغاز شد

تیم های راه یافته به مرحله دوم گروهی با انجام ۷ دیدار با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس ؛ مرحله دوم رقابت های تنیس لیگ‌ ایران از روز گذشته در دهکده ورزشی چهارباغ البرز آغاز و با انجام ۷ مسابقه تیم های پیروز مشخص شدند.

در نخستین مسابقه و در گروه اول ، پوشاک وانسی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل بانک صادرات ایران پیروز شد، چوب سنگ با نتیجه ۲ بر یک آکادمی تنیس البرز را شکست داد.

در گروه‌ دوم، رعد پدافند هوایی با نتیجه ۲ بر یک از سد آکادمی تنیس طاهری (الف) عبور کرد و نتیجه دیدار مهرام و ولسرویسز ایران با نتیجه ۳ بر صفر به سود مهرام اعلام شد.

در گروه سوم، تیم های هیات تنیس قم و‌ بومرنگ با نتیجه مشابه ۲ بر صفر مقابل تیم‌ های کلاژ گستر سعد آباد و وینر اسپرت شکست خوردند.

و در نهایت در گروه چهارم مسابقات ، آکادمی تنیس مهذب نیا الف با نتیجه ۲ بر یک آکادمی تنیس داودیان را برد و توسعه امین دارو ۳ بر صفر آنزو سعدآباد را مغلوب کرد.

به این ترتیب در پایان روز نخست ، تیم های پوشاک وانسی و آکادمی تنیس البرز (الف) با هم روبرو‌ می‌شوند، مهرام به مصاف آکادمی تنیس طاهری (الف) می رود، رعد پدافند هوایی با ولسرویسز ایران مسابقه می دهد، توسعه امین دارو و‌آکادمی تنیس داودیان با یکدیگر روبرو‌ می شوند.

کلاژ گستر سعد آباد و بومرنگ با یکدیگر دیدار می کنند، وینر اسپرت و‌هیات تنیس قم به مصاف یکدیگر خواهند رفت، چوب سنگ با بانک صادرات مسابقه می دهد و تیم های آکادمی تنیس مهذب نیا (الف) و‌آنزو سعد آباد برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود.

در گروه یک ، تیم های پوشاک وانسی، چوب سنگ ، آکادمی تنیس البرز (الف) و بانک صادرات

در گروه ۲ تیم های مهرام، رعد پافند هوایی، آکادمی تنیس طاهری (الف) و‌ولسرویسز ایران

در گروه ۳ تیم های کلاژ گستر سعد آباد ، وینر اسپرت ، بومرنگ و هیات تنیس قم

و در گروه ۴ تیم های توسعه امین دارو ، آکادمی تنیس مهذب نیا (الف) ، آکادمی تنیس داودیان و آنزو سعد آباد حضور دارند.

مسابقات لیگ تنیس با جایزه ۳۰۰ میلیون تومانی از ۹ تا ۲۲ شهریور ماه برگزار و از بین تیم های حاضر ۸ تیم برتر جواز حضور در لیگ برتر سال ۱۴۰۱ را بدست می آورند.

یاد آور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان است و سینا چابراهیمیان مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

 

برنامه بازی اول از مرحله دوم لیگ تنیس ایران – دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 

مرحله ی دوم لیگ تنیس 1400
مسابقات لیگ تنیس

 

IMG_20210907_205607_639
لیگ تنیس 1400 مرحله دوم

 

Untitled design (70)

نتیجه بازی اول از مرحله دوم لیگ تنیس ۱۴۰۰

برد تیم کلاژ گستر سعدآباد در مقابل تیم هیئت تنیس قم 

در این بازی تیم کلاژ گستر سعدآباد توانست در مقابل هیئت تنیس قم  نتیجه ی بازی را ۰-۳ از آن خود کند و به اولین برد خود در این مرحله دست یابد.

دو بازی دیگر تیم ها در روزهای سه شنبه ۱۶ تیر و چهارشنبه ۱۷ تیر برگزار شده و در نهایت ۲ تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

 

نتیجه بازی دوم از مرحله دوم لیگ تنیس ۱۴۰۰ (سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰)

برد تیم کلاژ گستر سعدآباد در مقابل تیم بومرنگ و صعود قطعی تیم به جمع ۸ تیم برتر 

در این بازی تیم کلاژ گستر سعدآباد توانست در مقابل تیم بومرنگ نتیجه ی بازی را مجدد ۰-۳ از آن خود کند و با دومین برد صعود خود را به مرحله سوم مسابقات در جمع ۸ تیم برتر نهایی کند.

بازی نهایی تیم از مرحله دوم در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور برگزار خواهد شد و در صورت برد سوم ، تیم کلاژ گستر سعد آباد به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات راه خواهد یافت.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید: