درباره کلاژ گستر ماندگار

درباره ما

 

شرکت کلاژ گستر ماندگار در سال ۱۳۸۲ برپایه تجربیات و اطلاعات منحصر به فرد موسسین آن و بر اساس ایجاد واحدی تامین کننده و مشاور در زمینه کلیه چسب ها، رزین های اپوکسی، آب بندها، پوشش های صنعتی و قالبسازی، روانکارها ، گریس ها و روغن های صنعتی تاسیس گردیده است.

خط مشی شرکت کلاژ گستر ماندگار بر پایه ارائه مشاوره فنی، بررسی علمی و یافتن بهترین گزینه فنی و اقتصادی مورد نیاز صنایع و شرکتها، معرفی آن به واحد فنی جهت انجام آزمایشات مختلف در محل مشتری و فراهم نمودن اطلاعات لازم به شرکت های درخواست کننده می باشد.

در حال حاضر این شرکت با گردآوری نیروهای مجرب، کاردان و دوره دیده در زمینه فعالیت خود تبدیل به یکی از بزرگترین و پر دانش ترین شرکت های فعال در زمینه محصولات فوق گردیده و موفق به اخذ نمایندگی های مختلف خارجی شده است.
از جمله این نمایندگی ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

فعال در زمینه انواع چسب ها و درزگیرهای صنعتی ، رزین های اپوکسی، اسپری ها و مایع های فنی ، روانکارها و گریس های تخصصی صنعتی
برند رایت لاک (Rite – Lok) : چسب های سیانواکریلات قطره ای و چسب های آناروبیک در گرید های مختلف برای انواع مصارف صنعتی. محصولات برند رایت لاک محصولاتی با قیمت قابل رقابت و مناسب برای شرکت های تولیدی نیازمند به هزینه های پایین می باشند.
برند هیومن (HUMAN) :چسب ها و واشرسازهای سیلیکونی دما بالا و رزین های سیلیکونی قالبسازی دوجزئی
بزرگترین تولید کننده انواع اسپری های فنی، پلی اورتان ها و سیلیکون های صنعتی.
نقشه

خدمات ما

 

شرکت کلاژ گستر ماندگار با بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت ، تامین کننده ی انواع مواد تعمیراتی و نگهداری برای صنایع مادر و واحد های تولیدی در ۲۰ استان و بیش از ۲۵ شهر کشور می باشد.

ارائه مشاوره فنی رایگان به مشتریان توسط کارشناسان داخلی و خارجی قبل از خرید

معادل یابی برای محصولات از برند های مختلف جهانی، به صورت تخصصی بر پایه علمی و آزمایشگاهی در صنایع مختلف و ارائه بهترین پیشنهادات از لحاظ فنی و اقتصادی

برگزاری سمینارهای رایگان آموزشی و معرفی محصولات ویکن در محل صنایع – با توجه به مصارف تخصصی هر صنعت

بازدید از صنایع و ارائه پیشنهادات فنی در محل کارخانه با توجه به مشکلات خطوط تولید

پشتیبانی فنی و تکنیکال مشتریان پس از خرید محصولات

ارائه محصولات با ضمانت اصالت کالا و هولوگرام اختصاصی

امید است مشاوره این شرکت و ارائه محصولات ما، بتواند زمینه تولید با کیفیت بهتر و هزینه کمتر را برای آن واحد محترم فراهم آورد.